Psycholog psychoterapeuta Łódź

Agnieszka Borowicz-Bartosik
Agnieszka Borowicz-BartosikPsycholog psychoterapeuta
Jestem psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem, należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Polskiej Federacji Psychoterapii oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, od 2005 roku prowadzę własny Gabinet Psychoterapii.

Znany lekarz - Agnieszka Borowicz-BartosikABC Zdrowie - Agnieszka Borowicz-Bartosik

O mnie

Specjalizuję się w pracy psychoterapeutycznej z dorosłymi i młodzieżą, prowadzę również terapię par.
Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną, krótkoterminową i długoterminową. Oferuję również psychoterapię grupową. Szczególną grupą osób, do której kieruję tą ofertę są m.in. Dorosłe Dzieci Alkoholików.

Zajmuję się prowadzeniem warsztatów psychologicznych dla dorosłych, w tym małżeństw i rodziców, a także dla młodzieży, o różnorodnej tematyce psychologicznej (tj. komunikacja, stres, motywacja, kompetencje rodzicielskie, umiejętności wychowawcze itp.). Jestem rekomendowaną przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie realizatorką programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” cz.I i II.

Praktykę psychoterapeutyczną prowadzę od 2005 r. Ukończyłam studia z zakresu psychologii stosowanej na Uniwersytecie Łódzkim w 2001 r. Zdobyłam certyfikat psychoterapeuty realizując 4-letnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie w 2007 r. Uzyskałam również w 2012 r. dyplom psychoterapeuty relizując 4-letni program w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest to całościowe czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii, wypełniające standardy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, dające kwalifikacje do prowadzenia psychoterapii pod superwizją.

Obecnie pracuję pod superwizją certyfikowanych psychoterapeutów Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego i superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Droga szkoleniowa:
Certyfikaty:
Publikacje:

Kodeks Etyczny

Czym się kieruję podczas pracy z pacjentami

W pracy psychoterapeutycznej kieruję się wytycznymi Kodeksu Etyki Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Kodeks Etyczny